Новини за день 5 Вересня 2022

Працівники Львівської РВА взяли участь у відеоконференції про вимоги Закону України щодо руху водного транспорту

Організатори онлайн-заходу – Управління транспорту Львівської ОВА Львівська обласна державна адміністрація та Подільсько-карпатське міжрегіональне управління державної служби морського та річкового транспорту України.

Про проведення сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія»

На запитання платників податків щодо одноразового(спеціального) декларування відповідав під час сеансу телефонного зв’язку “гаряча лінія” начальник Кам’янка-Бузької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області Тарас Печора.

Окремі питання обов’язку подання декларації з акцизного податку

Шановні платники податків, Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує про обов’язок подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.

Про деякі особливості оподаткування доходів фізичних осіб – підприємців

Порядок оподаткування доходів фізичних осіб – підприємців визначений ст. 177 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Нормами п. 177.10 ст. 177 ПКУ передбачено, що фізичні особи – підприємці (ФОП) зобов’язані вести облік доходів і витрат та мати підтверджуючі документи щодо походження товару. Облік доходів і витрат від виробництва та реалізації власної сільськогосподарської продукції ведеться окремо […]

Податкова знижка на навчання

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що держава підтримує здобувачів освіти, зокрема, шляхом повернення з бюджету частини податку на доходи фізичних осіб, утриманого із заробітної плати, по витратам понесеним на навчання. Тобто надається право на податкову знижку на навчання. Таке право передбачене статтею 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс).

Чи може платник єдиного податку другої групи надавати послуги юридичній особі, яка не є платником єдиного податку?

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що однією з умов перебування фізичних осіб-підприємців, які обрали другу групу спрощеної системи оподаткування, є здійснення господарської діяльності з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та населенню.

Правила поведінки, щоб уникнути ураження електричним струмом

Щоб уникнути нещасних випадків пов’язаних з ураженням електричним струмом, необхідно дотримуватись таких правил безпечної поведінки:

Які стандарти будівництва житла в Україні потрібно запровадити, щоб зменшити споживання енергії

Попри страждання, біль та руйнування, які приносить війна, після перемоги обов’язково буде відновлення, відбудова і нове життя.

Основним завданням архівного управління було і залишається реалізація державної політики в галузі архівної справи, здійснення управління архівною справою і діловодством

Основними напрямками роботи є:

Основні зміни у податковому законодавстві та одноразове добровільне декларування

Працівники Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області продовжують інформувати громадян про особливості одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних ïм активів та інші новації податкового законодавства.