Новини за день 7 Вересня 2022

Станом на 01.09.2022 на обліку дітей, які можуть бути усиновленими в Львівському районі, перебуває 73 дитини

Служба у справах дітей Львівської районної військової адміністрації повідомляє, що станом на 01.09.2022 на обліку дітей, які можуть бути усиновленими в Львівському районі перебуває 73 дитини.

Отримали смс-інформування про можливі загрози?

Зверніть увагу

У Комарнівській громаді знесли останній радянський монумент

Як повідомили у міськраді, демонтували комуністичну зірку зі стели та постамент у Новому селі.

З Днем воєнної розвідки України

Дякуємо кожному, хто наближає нашу перемогу!

Виділено кошти для пільгового перевезення громадян

Відповідно до розпорядження начальника обласної військової адміністрації

Для учнів Львівщини закуплять «Школярики» замість тих, які вилучили на потреби війська

Закупити шкільні автобуси вдасться завдяки тому, що Кабінет Міністрів України розглянув пропозицію Львівська обласна державна адміністрація і вніс зміни до постанови №590. До слова, Львівська область наразі єдина в Україні планує централізовано закупити шкільні автобуси за власні кошти.

Ситуація на фронті станом на ранок 7 вересня

Протягом минулої доби ворог завдав понад 7 ракетних та 25 авіаційних ударів по військових та цивільних об’єктах на території України. Для цього здійснив до 20 літаковильотів. Зокрема, постраждала інфраструктура в районах населених пунктів Харків, Великі Проходи, Білогірка, Костромка, Сухий Ставок та Безіменне.