Новини за день 8 Вересня 2022

Урочистості до Дня фізичної культури

До дня фізичної культури і спорту Львівська РВА організувала нагородження працівників фізичної культури і спорту Львівського району та партнерів.

Відбулось засідання комісії з визначення одержувачів фінансової підтримки в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства на Львівщині на 2021 – 2025 роки.

Члени комісії розглянули заявки учасників та визначили сільгоспвиробників, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету.

Оперативний штаб із забезпечення будівельними матеріалами обговорив потреби громад у покрівельній продукції

2 вересня під головуванням заступниці Міністра розвитку громад та територій України Наталії Козловської відбулось третє засідання Оперативного штабу із забезпечення будівельними матеріалами (виробами) з метою відновлення об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф.

Львівська районна військова адміністрація інформує як запобігти отруєння ботулізмом

Ботулізм – гостра токсикоінфекція, спричинена паличкою Clostridium botulinum, що міститься в неправильно приготованих консервах.

Взяття жінок відповідних професій/спеціальностей на військовий облік відтермінували до 1 жовтня 2023 року

Міноборониу межах повноважень підготувало наказ, яким вчергове відтермінувало взяття жінок відповідних професій/спеціальностей на військовий облік ще на рік – до 1 жовтня 2023 року.

Представники Львівської РВА перевірили готовність об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в опалювальний період 2022/23 року

Під час обстеження перевірили об’єкти соціально-культурного призначення Бібрської, Оброшинської, Давидівської та Пустомитівської ТГ.

Головне за вчора у Львівському районі

За добу було одне сповіщень про повітряну тривогу.