Новини за день 6 Вересня 2022

Згідно із наказом МОЗ від 01.08.2022 р. №1371, запроваджені зміни до санітарного регламенту МОЗ для шкіл

У змінах йдеться, що в умовах воєнного стану в учнів, які, перебуваючи за кордоном здобувають освіту у другу зміну, початок занять повинен бути не пізніше 16:00 години.

СТВОРЕННЯ БЕЗБАР’ЄРНОГО ПРОСТОРУ

1 вересня в Україні набули чинності оновлені державні будівельні норми зі створення безбар’єрного простору в Україні, які були затверджені Міністерством розвитку громад та територій України у 2021 році. Йдеться про ДБН «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення», а також норми стосовно будівництва та реконструкції закладів освіти, дошкільної освіти та благоустрою територій.

Від 24 лютого понад 380 тисяч українців отримали дозвіл на проживання у Чехії

Найближчим часом Львівщина отримає від чеських партнерів допомогу у вигляді авто, а також медикаменти та медичне устаткування, продукти харчування й інший важливий гуманітарний вантаж, який зібрали жителі Південно-Моравського краю. Про це під час нашої зустрічі повідомив Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Давід Нови.

6 вересня – День адміністратора центрів надання адміністративних послуг

Свято запровадили, щоб наголосити на важливій ролі адміністраторів ЦНАП у забезпеченні функціонування сервісної держави.

Головне за минулу добу у Львівському районі

Уранці було сповіщення про повітряну тривогу через загрозу ракетних ударів з півдня.

Ситуація на фронті станом на ранок 6 вересня

За минулу добу, противник завдав 3 ракетних та понад 35 авіаційних ударів, здійснив приблизно 50 обстрілів з реактивних систем залпового вогню. Ніч з 5-го на 6 вересня російські окупанти розпочали з підступних ракетних ударів по цивільних об’єктах у містах Бахмуті та Костянтинівці.

Люди, які постраждали під час бойових дій в Україні, можуть безкоштовно зробити МРТ-обстеження у Львові

Новий магнітно-резонансний томограф відтепер працюватиме у лікарні Святого Луки у Львові. Пройти обстеження на ньому безкоштовно можуть жителі України з будь-якого куточка нашої держави, які постраждали від війни.