Новини за день 23 Серпня 2022

Підрозділ добровольчого формування Зимноводівської громади склав присягу на вірність українському народові

Після завершення військової підготовки та вишколу добровольці розпочали виконувати обов’язки, відповідно до закону України.

Реабілітаційному центру “Галичина” в смт Великий Любінь Великолюбінська ТГ передали 12 візків для пацієнтів

Необхідну допомогу надали у межах співпраці Львівської РВА та Ukrainian Angels Foundation.

Офіс підтримки військовослужбовців та членів їхніх сімей запрошує приєднатися до групи «Довіра та Підтримка»

Якщо ви відчуваєте: сум або втрату інтересу до речей,

Синьо-жовтий стяг сьогодні став світовим символом незламності, відчайдушної боротьби за правду та незалежність Батьківщини

Український прапор – це наша національна гордість, наша святиня та уособлення свободи, яку ми досі відвойовуємо кров‘ю!

Завершилися короткотермінові навчання з цивільного захисту для керівників галузі освіти та керівників закладів освіти Львівського району

Зокрема, учора заняття відбулися у Городоцькій ТГ за участі представників Комарнівської ТГ. А також у Великолюбінській ТГ – за участі представників Оброшинської та Зимноводівської ТГ.

Головне станом на цю добу

Була загроза ракетного удару із східної території рф. Дякуємо ЗСУ, що бережуть наш спокій!

Український Прапор впізнають у всьому світі!

На початку повномасштабного вторгнення росії в Україну він став не лише державною святинею, а й символом свободи та нескореності духу.

Ситуація на фронті станом на ранок 23 серпня

На Волинському та Поліському напрямках у прикордонних районах противник активно застосовує засоби радіоелектронної боротьби.