Новини за день 13 Серпня 2022

Ситуація на фронті станом на ранок 13 серпня

Противник зосереджує зусилля на встановленні повного контролю над територіями Луганської та Донецької областей, утриманні тимчасово захоплених районів Херсонської та частини Харківської, Запорізької і Миколаївської областей, створенні сприятливих умов для відновлення наступу на окремих напрямках, а також блокуванні морських комунікацій України у Чорному морі.

Знайомтеся – юні волонтери із Жовтанецької громади

Наша молодь неймовірна! Знайомтеся – юні волонтери із Жовтанецької громади Жовтанецька об’єднана громада!

Зустріч голови Львівська обласна державна адміністрація Максим Козицький з молодіжними організаціями Львівщини

Від початку повномасштабної війни представники молодіжних громадських організацій, молодіжних центрів, молодіжних рад, люди, відповідальні за молодіжну політику у громадах Львівщини, виконують колосальну роботу – надійно тримають тил та ведуть свій фронт боротьби проти ворога. Під час зустрічей із хлопцями та дівчатами щоразу впевняюсь, що їхні наміри щирі, а вчинки – інколи навіть героїчні.

Доба у Львівському районі

Тричі раз лунав сигнал повітряної тривоги. Була ракетна загроза із акваторії Чорного моря та східного напрямку. Закликаємо мешканців не ігнорувати сирени, а одразу прямувати в укриття.

Українська молодь – майбутнє нашої країни!

Після перемоги України саме молодь, яка сьогодні зі зброєю у руках виборює волю своєї держави, яка не залишила Батьківщину, буде відбудовувати країну.