Новини за день 15 Серпня 2022

Консультативно-координаційні центри для допомоги ВПО

Центри створені для допомоги тим, хто її потребує: ✅ юридичний супровід; ✅ допомога від міжнародних організацій та об’єднання послуг грантових програм; ✅ допомога психологів; ✅ швидка взаємодія з державними структурами та територіальними громадами. Графік роботи центрів: з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00 Адреси консультативно-координаційних центрів: м. Городок, майдан Гайдамаків,5  м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27 […]

Мистецькі колективи Львівського району взяли участь у обласному театралізованому дійстві “Обжинки”

Під час свята свій творчий доробок продемонстрували колективи «Народний аматорський фольклорний ансамбль «Берегиня» НД с. Звенигород Давидівської ТГ (керівник: Віра Кірничук), зразковий аматорський хореографічний ансамбль «Фешн» НД с. Запитів Новояричівської ТГ (керівники: Христина Гнідець та Оксана Лотиш), хореографічний колектив «Звенигородські пацьорки» Звенигородської дитячої школи мистецтв (керівник: Віктор Слобожан).

НА 164 ПІДПРИЄМСТВАХ ОБЛАСТІ ПРАЦЮЮТЬ ІНОЗЕМЦІ

У січні-липні цього року Львівський обласний центр зайнятості видав дозволи та продовжив термін їхньої дії на працю 275 іноземних громадян із 42 країн світу.

Львівська районна військова адміністрація інформує про правила збору грибів

З кінця серпня до кінця жовтня триває активна пора збору грибів. Тому нагадуємо основні правила їх збору.

Можливості для підприємців: на період воєнного стану Львівська ОВА Львівська обласна державна адміністрація реалізує Програму підтримки бізнесу на маркетингові цілі та сертифікацію продукції

Нею можуть скористатися як релоковані підприємства з інших регіонів України, так і підприємці, які працювали у Львівській області до повномасштабної війни.

Львівська РВА Львівська районна державна адміністрація розпочала короткотривалі навчання для керівників відділів освіти та навчальних закладів Львівського району з цивільного захисту населення

Відтак, сьогодні заняття відбулися у Перемишлянська міська рада.

Доба у Львівському районі

Повітряної тривоги не було. Дякуємо ЗСУ!

Сьогодні добровольці у Перемишлянській громаді склали присягу на вірність українському народові

Повномасштабне вторгнення росії триває. Сотні тисяч українських воїнів боронять кордони нашої держави на передовій, відтісняючи ворога та звільняючи тимчасово окуповані міста та села.

Оперативне оновлення щодо російського вторгнення на 06.00, 15 серпня 2022 року

На Волинському, Полісському та Сіверському напрямках без змін.