Новини за день 3 Серпня 2022

Триває оновлення державних будівельних норм щодо проєктування освітніх закладів

Наразі пропонують до обговорення перші редакції змін до ДБН В.2.2-3:2018 «Будинки і споруди. Заклади освіти» та ДБН В.2.2-4-2018 «Будинки і споруди. Заклади дошкільної освіти».

Привітали сьогодні з уродинами Архиєпископа і Митрополита Львівського УГКЦ Ігора Возьняка, який відзначає своє 70-ліття

Владика Ігор усе своє життя є духовним наставником і натхнеником для тисяч вірян. Своїм прикладом він навчає та допомагає обирати правильну дорогу в житті.

У Підберізцівській ТГ триває конкурс на посаду керівника Верхньобілківського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Підберізцівської сільської ради

Як повідомила в. о. начальника відділу – головний спеціаліст відділу освіти Львівської РВА Львівська районна державна адміністрація Ольга Калиновська, на конкурс подали 2 заяви. Наступний етап відбудеться 9 серпня.

Волонтерами стають навіть юні українці

До Дня державності Львівська РВА Львівська районна державна адміністрація нагороджувала активних школярів, які різними благодійними ініціативами організували у своїх громадах збір коштів для допомоги ЗСУ.

Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках білоруси організували тренування зі звʼязку, а росіяни продовжують перекидати диверсійно-розвідувальні групи на територію України.

Застосунок «Повітряна тривога» попереджатиме про хімічну та радіаційну небезпеку

Наразі застосунок завантажили 11 мільйонів разів. Завдяки йому користувачі отримують сповіщення про початок та завершення 5 типів тривог: