Новини за день 10 Серпня 2022

Вночі на площі Ринок у Львові почали монтувати виставку російської військової техніки, яку знищили Збройні Сили України

Серед російського металобрухту – танк Т-72, самохідна артилерійська установка 2С1 «Гвоздіка», протитанковий ракетний комплекс «Штурм», самохідний зенітно-ракетний комплекс «Бук», Самохідна артилерійська установка 2С19 «Мста – С»

Минулої доби у Львівському районі надзвичайних ситуацій не було

Жодного разу сигнал повітряної тривоги не сповіщав про загрозу ракетних ударів. Дякуємо ЗСУ!

Внаслідок повномасштабної війни росії проти України, багато підприємців опинилися у скрутному становищі. Деякі з них були змушені частково або повністю припинити свою діяльність, деякі переїхали в інші регіони

Тому Фонд державного майна була створив платформу «Оренда. Допомога» для можливості усім охочим підтримати український малий та середній бізнес в умовах війни.

Ранкове зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках ситуація не змінилася. До 11 серпня білоруські та російські військові планують перший етап навчань зі стрільбою.

Львівська районна державна адміністрація підписала меморандум про співпрацю із БФ Ангели України

Фонд від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну допомагає військовим, ВПО та забезпечує медзаклади необхідними препаратами, засобами й обладнання.