Новини за день 9 Серпня 2022

З 24 серпня із Варшави до Рави-Руської розпочне курсувати потяг

Про це повідомили у Львівська обласна державна адміністрація.

Правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни

Запам’ятайте: війна приносить смерть і руйнування, створює нові умови життя, до яких Ви маєте пристосуватись, щоб вижити і убезпечити своїх близьких!

Доба у Львівському районі минула без надзвичайних ситуацій

Один раз лунав сигнал повітряної тривоги. Була ракетна загроза із акваторії Чорного моря. Закликаємо мешканців не ігнорувати сирени, а одразу прямувати в укриття.

Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Сіверському напрямку ворог обстрілював зі ствольної та реактивної артилерії райони сіл Катеринівка, Середина-Буда та Мезенівка Сумської області. Вів повітряну розвідку біля Гаю та Шалигиного.

Продовжуємо знайомити вас із юними волонтерами нашого району

Анна Крут та Марта Луцишин, учениці Жовківського ЗЗСО І-ІІІст. №1 – помічники у медичному хабі Піклуюсь ICARE у Жовківській громаді Жовківська отг (об’єднана територіальна громада). Вони працюють там від початку повномаштабного вторгнення росії в Україну.

Гуманітарної допомоги на понад 12 мільйонів гривень передав Львівщині Готельний холдинг Польщі

Найнеобхідніше для проживання у гуртожитках, в які зі шкіл переселимо вимушених переселенців, забезпечили за сприяння уряду Польщі та Державного агентства стратегічних резервів Республіки Польща.

У Мінрегіону розпочав роботу Оперативний штаб із забезпечення будівельними матеріалами, що сприятиме відновленню будівель та споруд, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф

На установчому засіданні під головуванням заступниці міністра розвитку громад та територій України Наталії Козловської був затверджений поіменний склад Оперативного штабу.