Новини за день 25 Серпня 2022

Довідка про стан виконання районного бюджету за І півріччя 2022 року

Про стан виконання районного бюджету за І півріччя 2022 року.

Фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції можуть розраховувати на підтримку держави

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції (далі – Порядок). Даним Порядком передбачено бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) та бюджетну дотацію за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності.

27 серпня у СТРЦ «Спартак» відбудеться грандіозний захід за участі кращих борців АСК «Спартак», гостей з інших регіонів та промоутерів бігового клубу ProBig

Організатори заходу – АСК «Спартак» та Львівська районна державна адміністрація за підтримки Управління спорту Львова та Lviv Wrestling Association.

У Львові відбулася серпнева конференція освітян, у якій взяв участь міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет

Цьогоріч темою конференції була освіта в умовах війни.

Через незадовільну роботу податкової щомісяця місцеві бюджети Львівщини недоотримують близько 250 мільйонів гривень ПДФО

аких підсумків дійшли під час міжвідомчої наради, яку очолив мій перший заступник Андрій Годик.

На блокпосту у Куликівській громаді маленькі волонтери збирають кошти на допомогу ЗСУ

Ініціативу започаткували четверо братів: Богдан, Василь, Максим та Миколка Яроній.

Головне станом на 25.08.2022

Минулої доби було 6 оповіщень про повітряну тривогу.

Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 25.08

особового складу – приблизно 45 850 (+150) осіб ліквідовано,

Ситуація на фронті станом на ранок 25 серпня

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках без змін.

Роз’яснення щодо фіксації руйнувань для ліквідації наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури населених пунктів в умовах воєнного стану

На численні запити стосовно проведення аварійно-відбудовних (аварійно-ремонтних робіт) та інших першочергових робіт з відновлення об’єктів (далі – першочергові роботи з відновлення) з метою фіксації руйнувань для ліквідації наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури населених пунктів в умовах воєнного стану Міністерство розвитку громад та територій України в межах компетенції повідомляє.