Новини за день 18 Серпня 2022

На Марсовому полі Личаківського кладовища вшанували пам’ять загиблих у російсько-українській війні

Вічна пам’ять і вічна слава Героям, які мужньо боролись проти російських загарбників. Помстимося за кожного і кожну!

Відбулися навчання з цивільного захисту населення із керівниками закладів освіти у Жовтанецькій ТГ, які відвідали освітяни Кам’янка-Бузької ТГ

Також відбулися заняття у Рава-Руській для освітян Рава-Руської та Добросинсько-Магерівської ТГ.

Доба у Львівському районі

Повітряної тривоги не було. Дякуємо ЗСУ!

ПРОГРАМА «єРобота»: ПОНАД 120 НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ НА ЛЬВІВЩИНІ

Завершилася друга хвиля розгляду бізнес-планів учасників урядовоїпрограми «єРобота». Відповідно до її результатів, позитивне рішення про надання коштів для відкриття або розширення бізнесу ухвалене щодо 17 претендентів із Львівщини.

Ситуація на фронті станом на ранок 18 серпня

На Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін. Підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати завдання з посилення охорони ділянки білорусько-українського кордону в Брестській та Гомельській областях.