Новини за день 16 Серпня 2022

Відбулася оперативна нарада щодо планування та уточненея заходів територіальної оборони у Львівському районі

Зокрема, йшлося про організацію взаємодії між територіальними органами, органами місцевого самоврядування та військовими частинами, які беруть участь у виконанні завдань з територіальної оборони.

Відбулися короткотермінові заняття з цивільного захисту для керівників відділів та керівників закладів освіти Жовківської та Куликівської ТГ

Нагадаємо, що навчання організовують для освітян у всіх громадах Львівського району.

Відзавтра запрацює оновлений пункт пропуску «Краківець – Корчова»

На Яворівщині відкрили оновлений пункт пропуску «Краківець – Корчова». Відзавтра тут зможуть курсувати автобуси.

Ще дві волонтерки, якими пишається наш район – Андріана Комарницька, учениця 10-Б класу ЗЗСО І-ІІІ ст. смт Новий Яричів, та Тетяна Колб, учениця 11 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Борщовичі

Дві школярки із Новояричівської громади Новояричівська селищна рада від початку війни плели маскувальні сітки, працювали на складах, на кухні для внутрішньо переселених осіб, допомагали сортувати гуманітарну допомогу, брали участь у благодійних ярмарках, робили сюжети-привітання воїнам, згуртовували молодь на збір коштів для потреб ЗСУ.

У громадах Львівського району тривають короткотермінові заняття з цивільного захисту для керівників відділів та керівників закладів освіти територіальних громад

Зокрема, сьогодні навчання відбулися у Новому Яричеві.

Європейське об’єднання територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА спільно з Генеральним консульством Угорщини в Ужгороді, за підтримки Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини організовує літній відпочинок для дітей захисників України в м. Яноші готель «Helikon».

Для участі у поїздці запрошують 32 дітей з Львівської області ( 4 дітей з Львівського району) від 9 до 15 років з 22 до 28 серпня 2022 року. Діти перебуватимуть під наглядом вихователів з Львівщини.

Ситуація на фронті станом на ранок 16 серпня

На Волинському та Поліському напрямках без суттєвих змін. Відбуваються тренування зі зв’язку генерального штабу збройних сил республіки білорусь. Є загроза ракетних та авіаційних ударів з території цієї країни.

Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Фахівці Кам’янка-Бузької  ДПІ інформують.

Про проведення круглого столу

Нещодавно,  в  Кам’янка-Бузькій  ДПІ відбулась зустріч  у форматі круглого столу начальника інспекції  Тараса Печори щодо новацій податкового законодавства в умовах воєнного стану.

Комунікаційні платформи – ефективний діалог платників податків та податківців

Комунікаційні податкові платформи, які діють у головних управліннях ДПС та міжрегіональних управліннях ДПС по роботі з великими платниками податків, демонструють ефективність такого формату спілкування бізнес-асоціацій та податківців.