Новини за день 19 Серпня 2022

Відомо, що у Державній стратегії регіонального розвитку визначені 7 агломерацій, у які входять громади

У кожній громаді є проблеми, які можна вирішити лише спільно: транспорт, екологія, медицина, освіта тощо.

У День пасічника на Жовківщині Жовківська отг (об’єднана територіальна громада) відбувся круглий стіл «Стан і перспективи розвитку галузі бджільництва»

Зокрема, під час заходу представники Львівської ОВА Львівська обласна державна адміністрація, Львівської РВА, Головного селекційного центру бджіл України, Держпродспоживслужби, науковці та виробники медової продукції обговорили розвиток галузі бджільництва в Україні та у регіоні, перспективи внутрішнього ринку та експорту, вдосконалення державної підтримки та впровадження сучасних технологій задля підвищення життєздатності бджіл і якості продукції.

У смт Куликів відбувся спортивний день у таборі «Рататуй»

Захід організували Львівська РВА та Куликівська селищна рада Львівського району за підтримки Відділення НОК України у Львівській області, Львівського обласного центру «Спорт для всіх», благодійного фонду Ukrainian Angels Foundation у межах обласного проєкту «Спортивні канікули».

Два брати Назарко та Олег Клуб разом із другом Денисом Хомою від початку війни готують сухпайки для захисників

Відважні хлопці, учні Староскварявського ЗЗСО І-ІІІ ст. у Жовківській ТГ, приєдналися до волонтерського проекту «Зупа для захисника».

Відбулися заняття із цивільного захисту населення у Давидівській ТГ. Участь у навчаннях взяли й освітяни Солонківської ТГ

Також навчання відбулися у Пустомитівській ТГ. У них взяли участь Щирецька і Сокільницька ТГ.

Головне станом на цю добу

Була загроза ракетного удару з акваторії Чорного моря. Дякуємо ЗСУ, що бережуть наш спокій!

Відбулася зустріч із керівниками ЗМІ Львівського району

Упродовж розмови із редакторами друкованих видань «Народна думка» (Городок), «Життя і слово» (Кам’янка-Бузька) та «Голос народу» (Пустомити) мали нагоду обговорити проблеми місцевих ЗМІ, брак фінансової підтримки та подальшу співпрацю.