Новини за день 4 Серпня 2022

Спільно із українськими та іноземними благодійними організаціями продовжуємо напрацьовувати варіанти розселення для людей, які переїхали із зон бойових дій

Відтак, італійська організація «Soleterre», яка є партнером Благодійний фонд Запорука, допомагає фонду та Львівській РВА Львівська районна державна адміністрація реалізовувати проєкти для підтримки ВПО та забезпечувати їх комфортними умовами проживання.

Дитсадки, школи, профтехи, коледжі та університети Львівщини можуть безкоштовно отримати роутери та необхідну техніку для підключення до швидкісного інтернету в укриттях

Подати заявку на Wi-Fi в укриттях можна через онлайн-форму: bit.ly/3zz9jxT.

Підкорення гір – активний відпочинок

Щоб туристична подорож була лише у задоволення – запам’ятайте ці прості правила поведінки в горах:

Начальниця служби у справах дітей Львівської районної державної адміністрації Іванна Дяківнич постійно здійснює прийом громадян щодо усиновлення дітей

Наголошуємо, що під час воєнного стану процедура усиновлення не змінювалася, тож усиновлення відбувається на загальних підставах, з урахуванням вимог Сімейного Кодексу України, Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України №905 від 08.10.2008.

Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

ЗСУ успішно відбили спроби наступу російських окупантів, зокрема – на Слов’янському, Краматорському, Бахмутському та Авдіївському напрямках. На деяких ділянках тривають бої. Про це повідомляється у зведенні Генерального штабу ЗСУ.