Новини за день 17 Серпня 2022

З початку повномасштабного вторгнення росії, рятуючись від терору агресора, в Україні змушені були покинути своє місце проживання тисячі сімей з дітьми, в тому числі прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу

Перед місцевою владою неокупованих територій постало завдання забезпечення житлом найбільш незахищених верств населення.

Розповсюджений багато десятиліть у будівництві азбест є небезпечним канцерогеном

Його використовують як складову шиферу для покрівель, і його досі можна вільно купити в Україні. Проте у понад 70 країнах світу, зокрема ЄС, він уже заборонений.

Верховна Рада схвалила проєкт закону №7398 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій

Тепер наявність бомбосховищ під час будівництва нових споруд обов’язкова.

Головне станом на цю добу

Була загроза ракетного удару з боку білорусі. Дякуємо ЗСУ, що бережуть наш спокій!

Ситуація на фронті станом на ранок 17 серпня

З території республіки білорусь російський літак Су-34 завдав удару по інфраструктурних об’єктах на території Житомирської області. Є загроза подальших ракетних та авіаційних ударів з території білорусі.

На базі однієї з лікарень Львівщини запрацює спеціалізована клініка протезування та реабілітації Superhumans Center

Серед членів правління – перша леді України Олена Зеленська. Ця клініка спеціалізуватиметься на протезуванні та реабілітації пацієнтів першочергово – людей, які постраждали внаслідок воєнних дій російської федерації на території України.

Сьогодні Андрію Кузьменку (Скрябіну) виповнилося б 54 роки

Його музика до сьогодні – гімн вільних і нескорених людей з України, які ніколи не здаються. Він завжди був справедливим і чесним. Таким ми його пам’ятаємо.

Працівники архівного управління Львівської районної військової адміністрації, відповідальні за документальне забезпечення, мали можливість під час практичного заняття закріпити знання, набуті в процесі роботи з системою «Мегаполіс».