Новини за день 4 Жовтня 2022

Через воєнний стан із травня цього року змінилися критерії пошуку місця праці для зареєстрованих безробітних та осіб, які шукають роботу через службу зайнятості

Відповідно до законодавчих нововведень, упродовж 30 календарних днів з дня надання статусу безробітного для особи прийнятною вважається робота, що відповідає освіті, професії, кваліфікації, набутому у період трудової діяльності досвіду роботи.

Президент України Володимир Зеленський скасував осінній призов та відтермінував демобілізацію

Про це йдеться в указі на сайті глави держави 30 вересня.

Епідсезон 2022/2023: його унікальність та чого слід очікувати

В епідемічному сезоні 2021-2022 років продовжувала тривати пандемія гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. В Україні протягом минулого сезону зареєстровано 5,9 млн. випадків захворювань на грип та ГРВІ (включно з COVID-19). По медичну допомогу з приводу захворювання на респіраторну групу інфекцій звернулось 15,5% населення країни.

Служба у справах дітей Львівської РВА інформує

Відповідно до Конституції України та Конвенції ООН про права дитини, Закон України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» визначає правові основи діяльності служб у справах дітей, на які покладається здійснення соціального захисту та профілактики правопорушень серед осіб, які не досягли вісімнадцятирічного віку. На території Львівського району створені та функціонують […]

Архівне управління Львівської РВА інформує

Архівне управління здійснює прийом громадянз. Під час проведення прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформлені в установленому законодавством порядку, а також особи, які перебувають у родинних відносинах з цими громадянами.