Новини за день 24 Жовтня 2022

24 жовтня – Всесвітній день боротьби з поліомієлітом

Його заснувати з ініціативи міжнародної неурядовоїорганізації Rotary International задля привернення уваги світової спільноти до проблеми захворювання на поліомієліт та завершення більш ніж 30 – річної боротьби за викорінення цього небезпечного захворювання на всій планеті.

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку громадських слухань під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні

Щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні.

Понад 500 вакансій очікують на пошукачів на Порталі вакансій медичних працівників Міністерства охорони здоров’я

Ознайомитися з ними можна за посиланням https://work.moz.gov.ua.

Під час війни потреба в ефективному та прозорому використанні коштів є як ніколи актуальною

Але не менш критичною стала швидкість процедур.

85 років тому розпочалася новітня історія Годовицького закладу освіти

Ювілей – це своєрідна межа, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати тих, хто присвятив своє життя рідному закладу, а також накреслити плани на майбутнє.

Щодо особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування

Постанову КМУ «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»» від 12.10.2022 р. № 1178 прийнято!

Відбулась нарада з питань енергопостачання при надзвичайних ситуаціях у Львівському районі

За участю керівників РЕМів Львівського району розглянуто план заходів при надзвичайних ситуаціях у зв’язку з військовими діями на території України,

Як отримати грант на створення власного бізнесу

Уряд запустив програму мікрогрантів від 50 до 250 тис. грн для кожного українця, який хоче започаткувати першу власну справу, або розвинути вже чинне підприємство та створити додаткові робочі місця.

“Гаряча лінія” надала відповіді на актуальні питання податкового законодавства

У Кам’янка-Бузькій державній податковій інспекції відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Актуальні  питання податкового законодавства».

Роздрібна торгівля на ринках, ярмарках і застосування РРО та/або ПРРО

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області роз’яснює,