Новини за день 25 Жовтня 2022

Мешканці Львівського району, на території нашої області запровадили віялові відключення для населення

Їх ввели у всіх районах області та частково у Львові, орієнтовно 3% від загальної потужності.

25 жовтня МінРегіон та Агентство ефективних рішень з партнерами презентують MVP національної Геоінформаційної системи “Регіонального відновлення і розвитку”

Також результати звіту “Швидка оцінка завданої шкоди та потреб на відновлення/Rapid Damage and Needs Assessment (RDNA)”.

Важливе повідомлення для користувачів Державного аграрного реєстру

Закликаємо користувачів Державного аграрного реєстру, які подали заявки на участь в програмі за напрямами бюджетної субсидії на 1 га оброблюваних угідь чи дотації за отримання корів, відслідковувати статус заявки в реєстрі.

Україна – це Європа!

21 жовтня 2022 року Україна стала повноправним членом Європейської організації публічного права (ЄОПП), що сприятиме:

Під час виїзду в Комарнівську ТГ обговорили ситуацію в закладах освіти

Усього в громаді працюють 8 ЗЗСО та 2 їхні філії, 6 дошкільних установ та 1 заклад позашкільної освіти. Всі заклади освіти працюють очно, окрім одного ЗДО, який розташований біля об’єкта критичної інфраструктури.

Розпорядження за ЖОВТЕНЬ 2022 року