Новини за день 19 Жовтня 2022

Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій»

24 жовтня набуває чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій» від 29.07.2022 № 2486 –ІХ, яким внесено зміни до Кодексу цивільного захисту України та Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо дотримання вимог інженерно-технічних заходів цивільного захисту, пожежної та техногенної […]

Відбулася комісія з питань захисту прав дитини Львівської РВА

Під час засідання ухвалили позитивні рішення щодо заяв про виведення вихованців із дитячого будинку сімейного типу,

На Львівщині відбуваються тренінги з психологами-практиками

Такі навчання організують для керівників освітніх закладів, класних керівників, психологів, соціальних працівників, представників батьківських середовищ.

Університет інформатики та менеджменту у місті Ряшів(Польща) разом з академією CISCO запрошує вас на навчання та до співпраці

Програма Start IT. Cisco4Ukraine створена для учнів, студентів, а також для всіх, хто хоче мати навички у сфері ІТ.

В Україні скасували призов на строкову військову службу під час воєнного стану

Верховна Рада Україна ухвалила законопроект №8109 від 06.10.2022 року щодо особливостей призову на строкову військову службу та діяльності призовних комісій.

Як визначити об’єм дров, яка порода деревини краща для опалення

Інформацію про заготівлю дров, відповіді на основні запитання Ви зможете знайти на сайті drovae.gov.ua.

Відділ з питань оборонної роботи та цивільного захисту інформує про небезпеку від спалювання сухої трави, рослинних залишків та закликає дотримуватись вимог пожежної безпеки в лісах

Щороку восени домогосподарства активно спалюють листя, сухої трави та інших рослинних решток, що спричиняє загибель тварин, а також всієї мікрофлори, що зазвичай бере участь у важливих біологічних процесах.

У Перемишлянах відбувся тренінг для освітян «Навчання психологічної стійкості працівників закладів освіти. Психоедукація».

Адже у теперішніх умовах психоемоційний стан педагогів, батьків та дітей є важливим для нормального освітнього процесу.

Як врятуватися під час атаки іранськими дронами-камікадзе Shahed-136

Особливість цих БпЛА у тому, що вони гучні. Коли наближаються – у повітрі добре чутно звук, схожий на роботу двигуна мопеда чи бензопили.

238 доба героїчного протистояння: ситуація станом на ранок 19 жовтня

За добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах населених пунктів