Новини за день 31 Жовтня 2022

До 18 листопада триває перший конкурсний відбір проєктів для фінансування в межах Дунайської регіональної програми на 2021-2027 роки

28 вересня розпочався перший конкурсний відбір проєктів для фінансування в межах нової Дунайської регіональної програми на 2021-2027 рр., до участі в якому будуть запрошені потенційні заявники з 14 країн-учасниць Стратегії ЄС для Дунайського регіону, зокрема України.

Обговорили з керівниками відділів освіти територіальних громад Львівського району

Питання підготовки до проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році обговорили сьогодні під час наради з керівниками відділів освіти територіальних громад Львівського району.

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою вносить зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України

Відповідно до змін, з переліку документів, необхідних для перетину державного кордону громадянами України виключена довідка до акта огляду медико-соціальною експертноюкомісією (форма первинної облікової документації № 157-1/о).

Львівська районна військова адміністрація що потрібно підготувати у випадку відключення електроенергії

Унаслідок ударів ворога по об’єктах енергетичної інфраструктури склалася складна ситуація в енергетиці, внаслідок чого споживачів змушені відключати від енергопостачання на певний період.