Новини за день 18 Жовтня 2022

Передали дві пожежні автомобілі з вишками надзвичайникам Львівщини

Тепер у користуванні надзвичайників Львівщини будуть ще два пожежні автомобілі з вишками, за допомогою яких рятуватимуть людей з висоти дев’ятого поверху та нижче

Убезпечте свої дані про майно від підробки -реєструйте нерухомість за кілька кліків у Дії

Державна реєстрація прав на нерухоме майно тепер доступна у Львівській області, Тернополі, Харкові та Чугуєвському районі Харківської області.

Оновлено послугу для ВПО в Дії

Тепер ви зможете швидше отримати допомогу.

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Щорічно 18 жовтня є Європейським днем боротьби з торгівлею людьми, мета якого – інформування про проблему торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги людям, які постраждали.

237 доба героїчного протистояння: ситуація станом на ранок 18 жовтня

За минулу добу підрозділи Сил оборони відбили атаки окупантів в районах населених пунктів Берестове Харківської області; Бахмутське, Іванград, Кліщіївка, Первомайське та Мар’їнка Донецької області.

Висадили молодий ліс у Винниківському лісництві

«Ліси Єднання: разом із колективом Львівської РВА Львівська районна державна адміністрація висадили молодий ліс у Винниківському лісництві ДП “Львівське лісове господарство”.