Новини за день 17 Жовтня 2022

Уряд затвердив Порядок розроблення, здійснення експертизи та застосування проєктів повторного використання у будівництві

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок розроблення, здійснення експертизи та застосування проєктів повторного використання у будівництві, що дозволить значно скоротити строки проєктування та зменшити вартість будівництва. Відповідне рішення Уряд схвалив на засіданні 14 жовтня.

Про проведення практикуму для фізичних осіб-підприємців

Кам’янка-Бузькою ДПІ ГУ ДПС у Львівській області на постійній основі проводиться роз’яснювальна робота серед платників податків щодо подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку та надається практична допомога у користуванні Електронним кабінетом.

Чи сплачують єдиний внесок за себе ФОП – платники ЄП у період воєнного стану в Україні?

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що відповідно до п. 4 частини першої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний […]

Особливості оподаткування платою за землю

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що платниками плати за землю є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв), землекористувачі, яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності на правах постійного користування та платники орендної плати – землекористувачі (орендарі) земельних ділянок державної та комунальної власності на умовах оренди.

До уваги платників податків! Продовжує роботу Комунікаційна податкова платформа!

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що продовжує працювати новий формат спілкування – Комунікаційна платформа!

Алгоритм дій подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації через вебпортал ДПС

Для подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація) через вебпортал ДПС необхідно:

Городоцька територіальна громада отримала нове медобладнання із Південної Кореї

Високоефективна мобільна рентгенівська система Samsung’s GM85 Fit mobile-x-ray та стаціонарний УЗД-апарат HS40, які доставили у КНП “Городоцька ЦЛ” Городоцької міської ради, допоможуть мешканцям Городоччини.

Школи Львівщини можуть запросити волонтерів проєкту Почуй Лікаря

З 24 жовтня волонтери проєкту «Почуй лікаря» почнуть курс безкоштовних лекцій у школах області.

236 доба героїчного протистояння: ситуація станом на ранок 17 жовтня

Протягом минулої доби противник завдав два ракетні та двадцять шість авіаційних ударів, здійснив понад вісімдесят обстрілів з реактивних систем залпового вогню.