Новини за день 26 Жовтня 2022

Обговорили питання захисту прав інтересів дітей, які проживають на території Комарнівської міської ради

У складі робочої групи працівників районної військової адміністрації, з метою надання методичної допомоги відбулася робоча зустріч начальника служби у справах дітей Львівської РВА з начальником служби у справах дітей Комарнівської міської ради.

Область і район, зокрема, готуються до зимового періоду в умовах війни

Пункти обігріву є важливою частиною безпекових планів у цей час.

Солонківська та Новояричівська громади отримали нові шкільні автобуси від українського виробника

Вони, зокрема, обладнані спеціальними можливостями для дітей з інвалідністю.

У Львові відбулась нарада-семінар на тему: «Організація роботи психологічної служби в системі освіти Львівщини та її активізація в умовах воєнного стану»

За участі представників департаменту освіти і науки ЛОВА та структурних підрозділів з питань освіти РВА та ТГ обговорено стан та перспективи розвитку

Президент України Володимир Зеленський підписав закон №6482 «Про внесення змін до ст.1  Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», який дозволяє жінкам добровільно вставати на військовий облік.

Ухвалено законопроєкт щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель

19 жовтня 2022 року Верховна Рада України ухвалила Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель (реєстр. №7636).