Новини за день 7 Жовтня 2022

Заборона на музику в автобусах та маршрутках набуває чинності 7 жовтня

7 жовтня набирає чинність Закон України про підтримку національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора ( 2310-ІХ ), який передбачає заборону «акустичного насильства», тобто відтворювання музики та фільмів у громадському транспорті.

Архівне управління Львівської РВА інформує

Документи національного архівного фонду підлягають передаванню на державне зберігання до архівної установи.

У Львівському районі триває ремонт доріг

В рамках проведення благоустрою територій територіальних громад Львівського району проводяться роботи з будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту доріг за рахунок коштів бюджетів усіх рівнів. Станом на 1 жовтня 2022 року проведено ремонт на 281 877 м.кв.

Можливості які надає ДАР для аграріїв та розвитку громад в Україні

Участь у Державному аграрному реєстрі — одна з умов отримання українськими фермерами міжнародної допомоги.

Якщо ваша родина етнічні росіяни й усі ваші пращури володіли лише російською, то зараз саме час особисто вам започаткувати нову родинну традицію

Кілька порад щодо того, як полегшити собі перехід на українську:

Краківський повіт (Республіка Польща) від початку повномасштабної війни росії проти України допомагає нашій державі

Надаючи гуманітарну допомогу, організовуючи транспорт для виїзду вимушено переселених українців, приймає людей, які втратили домівки у зонах бойових дій, забезпечуючи їх усім необхідним.

Діти – особлива демографічна група, яка має свої права: право на життя, на освіту, на охорону здоров’я, на розвиток, на правосуддя, на батьківську турботу, на сім’ю, на захист з боку держави та громади

Відтак, 6 жовтня працівник служби у справах дітей Львівської РВА здійснив робочий візит до служби у справах дітей Куликівської територіальної громади для надання практичної допомоги щодо дотримання вимог законодавства про захист прав дітей.