Новини за день 12 Жовтня 2022

Пожежна безпека. Основнівимоги до будівель і споруд

1 вересня 2022 року набрав чинності новий ДБН В.1.2-7:2021 Пожежна безпека. Основні вимоги до будівель і споруд. Дані норми затверджені наказами Мінрегіону від 30.12.2021 №366, від 31.01.2022№22, від 08.04.2022 №62, від 16.05.2022 №72. Нові норми поширюються на будівлі та споруди у цілому та їх частини (конструктивні та інженерні системи) під час проектування та будівництва, а […]

Радіодиктант національної єдності 2022 відбудеться 9 листопада об 11:00

Авторкою тексту цьогорічного Радіодиктанту національної єдності стане українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

153 тисячі гривень – саме таку суму для підтримки наших воїнів зібрали під час благодійного заходу присвяченого Дню захисників та захисниць України, який днями відбувся у Мурованому

Наше життя продовжується попри сирени та тривогу. Але кожен з нас тримає оборону на своєму місці під незламним захистом ЗСУ.

РИНОК ПРАЦІ: НА 4,3 ТИС. ВАКАНСІЙ – 8,1 ТИС. ПРЕТЕНДЕНТІВ

На початку жовтня на Львівщині за допомогою обласної служби зайнятості роботу шукали 8067 безробітних, що в два рази менше, ніж у цей час торік (16415).

27-29 жовтня у Львові відбудеться Міжнародна бізнес-конференція «Український хліб, крупи, борошно та макарони на шляху до Європи»

Участь у заході можуть взяти понад 200 ТОП-менеджерів та власників борошномельних, круп’яних, хлібопекарських підприємств та виробників макаронних виробів, фахівців галузі та представників компаній-постачальників продукції, обладнання й технологій.

Оновлення у Державному аграрному реєстрі

До функціоналу Державного аграрного реєстру (https://www.dar.gov.ua/) додали актуальні відомості супутникових карт про посіви озимих та ярих сільськогосподарських культур врожаю 2022 року та можливість внесення дати дії договору на користування земельними ділянками.