Новини за день 2 Липня 2022

Вечірнє зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках збройні сили білорусі на ротаційній основі прикривають білорусько-український кордон у прикордонних районах Брестської та Гомельської областей.  Тривають тренування з наведення понтонних переправ. Ознак формування наступальних угруповань білорусів не виявили.

У Жовківській громаді відкрили сучасний ЦНАП, у якому місцеві мешканці отримуватимуть майже 200 адміністративних послуг

У Центрі можна зареєструвати місце проживання, речові права на нерухоме майно та бізнес, послуги щодо земельних відносин та архітектурно-будівельної діяльності, а також соціальні та інші послуги.

Орієнтовні втрати росіян в Україні становлять 35 870 загиблими

За минулу добу окупанти втратили вбитими приблизно 120 військових, п’ять танків, вісім безпілотників та чотири артилерійських системи.

Ранкове зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

білорусь продовжила мобілізаційні навчання біля кордону з Україною до 9 липня. У Гомельської області далі вручають повістки. Лікарям заборонили виїзд за межі країни.