Новини за день 7 Липня 2022

Словаччина завжди була добрим другом України

Зокрема, Львівський район Львівська районна державна адміністрація ще до початку повномасштабних бойових дій через вторгнення рф налагоджував зв’язки із словацькими партнерами задля реалізації розвиткових проектів.

Головний спеціаліст відділу з питань правового забезпечення апарату Львівської районної військової адміністрації Львівська районна державна адміністрація, уповноважена з публічних закупівель Олена Сулига взяла участь у навчальному семінарі Департамент економічної політики Львівської ОДА.

Передали нашим воїнам ще 16 позашляховиків у межах ініціативи #1000_автомобілів_свободи

Також 6 пожежних модулів для лісгоспів, щоб гасити пожежі в південних та східних областях України.

Допомога.Оренда – новий сервіс, який в умовах війни допомагає орендарям майна держави

Зараз серед них чимало тих, хто віддає свій прибуток на допомогу армії або виготовляють важливу для людей продукцію. Є ті, хто в орендованих приміщеннях поселяє українських біженців. Інші опинились у скрутному становищі.

Війна в Україні спричинила масштабну гуманітарну кризу

Мільйони сімей покинули свої домівки у пошуках безпечного місця для своїх дітей, втрачаючи доступ до базових продуктів та послуг.

Ранкове зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

противник обстрілював з артилерії та завдавав авіаційних ударів вертольотами армійської авіації в районах населених пунктів Вовківка, Миропілля, Кіндратівка та Есмань Сумської області;

Шановні аграрії

Звертаємо вашу увагу, що необхідно вчасно подавати інформацію щодо звільнених працівників підприємств, установ, організацій аграрного комплексу для анулювання броні та відтермінування від призову, які були заброньовані за пропозиціями Міністерства аграрної політики та продовольства України.