Новини за день 28 Липня 2022

Заради них наші воїни на передовій відстоюють українську державність! Адже молодь – це опора та надія України

Мала почесну місію у цей особливий для країни день – нагородити школярів з дванадцяти територіальних громад нашого району особливими подяками за патріотичну свідомість, громадянську позицію та активну волонтерську діяльність.

Як тепер треба будувати: 9 висновків після повномасштабного вторгнення

Після війни в Україні переглянуть принципи проєктування, заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков. За його словами, нові будинки робитимуть з укріпленими підземними паркінгами, як в Ізраїлі. Війна наштовхує й інші думки про те, як варто змінити підходи до будівництва житла та не тільки.

Українська державність – це історичний спадок понад тисячолітньої історії українського державотворення

Прикметно, що для святкування обрали 28 липня – день вшанування державотворця Володимира Великого та Хрещення Київської Русі–України, адже так ми протидіємо російській дезінформації та історичній неправді про нібито єдність походження українського та російського народів.

ЗАВДЯКИ МІКРОГРАНТАМ НА ЛЬВІВЩИНІ СТВОРЯТЬ ПОНАД 80 НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ

За підсумками перевірки ділової репутації, оцінки бізнес-плану та співбесіди з претендентами на отримання мікрогрантів, що надають у межах програми «єРобота», Державний центр зайнятості ухвалив рішення про надання коштів 32 заявникам із Львівщини, які у першій декаді липня зголосилися взяти участь в урядовій програмі для відкриття або розширення підприємницької діяльності і набрали найбільшу кількість балів у […]

ЗСУ відбили штурм у напрямку Білогірка, Бахмут та Миронівка, армія рф відійшла з втратами

На Слов’янському напрямку росіяни здійснили штурмові дії у напрямках Довгеньке – Мазанівка та Пасіка – Долина, щоб знайти слабкі місця в обороні українських підрозділів, армія росії успіху не отримала.