Новини за день 22 Липня 2022

Вечірнє зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Сіверському напрямку росія обстріляла із ствольної артилерії райони Кам’янської Слободи і Миколаївки Чернігівської області та Волфиного на Сумщині.

Індустріальні парки отримають митні та податкові пільги: Рада ухвалила закони

Верховна Рада на засіданні 22 травня схвалила два закони, які надають податкові та митні пільги для індустріальних парків.

Юні спортсменки зі Львівщини здобули перше та друге місце на чемпіонаті Європи зі швидких шахів

Чемпіонкою стала 9-річна Соломія Світенко з Городка. Шахістка зіграла 9 партій та поступилась лише в одній. Вона стала найкращою серед спортсменок з 19 країн.

На Львівщину надійшла четверта партія гуманітарної допомоги від благодійної організації Шона Пенна

Вантаж із продуктами харчування, а також засобами гігієни та медикаментами доставили на Головний залізничний вокзал Львова. Загальна його вартість – 120 тисяч гривень. Цю гуманітарну допомогу привезли відповідно до потреб, які волонтери передали представникам благодійної організації CORE.

Міністерство культури та інформаційної політики України працює над онлайн-реєстром об’єктів архітектурної та археологічної спадщини

Про це розповіла заступниця міністра культури та інформаційної політики Анастасія Бондар на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках терміни перевірки бойової готовності армії білорусі продовжили до 31 липня цього року.

У Львівській РВА відбулася робоча нарада із керівниками служб у справах дітей

Йшлося, зокрема, про: