Новини за день 15 Липня 2022

У Львівському районі запрацює електронна система документообігу

З ініціативи Львівської ОВА Львівська обласна державна адміністрація та під керівництвом заступника начальника Львівської ОВА Oleksandr Kulepin з цього приводу відбулася нарада з представниками територіальних громад району.

Історична подія для усієї галузі охорони здоров’я України: Єврокомісар з питань охорони здоров’я Стелла Кіріакідес та Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко підписали у Львові угоду про участь України у європейській програмі EU4HEALTH.

Одним із важливих етапів роботи служби у справах дітей є виявлення на ранній стадії сімей, які не можуть виконувати виховні функції, і забезпечення захисту прав дітей

Протягом 2022 року працівники служб у справах дітей Львівського району організували і здійснили 120 рейдів, під час яких обстежили умови проживання 452 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах у 208 сім’ях.

У Львові захистили фасад унікальної пам’ятки національного значення XVI ст. – Чорної кам’яниці на площі Ринок

Її повністю відреставрували у 2019 році, а зараз встановили захисне обладнання від ймовірних руйнівних загроз.

Ранкове зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках суттєвих змін немає.