Новини за день 8 Липня 2022

Нагляд за усиновленими дітьми

Відповідно до законодавства України служба у справах дітей здійснює нагляд за умовами проживання та станом здоров’я усиновлених дітей із збереженням таємниці усиновлення.

З 16 липня набирають чинності норми Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», які регламентують використання державної мови в мережі Інтернет та мови інтерфейсів комп’ютерних програм

З 16 липня цього року набирають чинності частина друга та шоста статті 27 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», які регламентують використання державної мови в мережі Інтернет та мови інтерфейсів комп’ютерних програм, встановлених на товарах.

Відділ економіки та агропромислового розвитку Львівської районної військової адміністрації інформує

До початку жнив проведені заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки складських приміщень та зернозбиральної техніки.

Вечірнє зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Волинському та Поліському напрямках збройні сили білорусі здійснюють розвідку, посилюють протидію безпілотникам. Повітряний простір над південною частиною країни залишили закритим до 7 жовтня 2022 року. Заборона на польоти цивільних літаків діє з 24 лютого.

Ранкове зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

У районі населеного пункту Богородичне захисники України завдали ворогу втрат під час його спроби наступу. Окупантів відкинули назад.