Новини за день 4 Липня 2022

Розпорядження за ЛИПЕНЬ 2022 року

У ньому взяли участь працівники Львівська районна державна адміністрація. Зокрема, під час заходу йшлося про:

З ініціативи «Агенції регіонального розвитку Східного Донбасу» та сприяння ПРООН в Україні, завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру відбувся перший блок вебінару “Земельні відносини в Україні в умовах воєнного стану: зміни законодавства та нові виклики для бізнесу”. У ньому взяли участь працівники Львівська районна державна адміністрація.

Управління соціального захисту населення Львівської РДА інформує про забезпечення дітей реабілітаційними послугами за бюджетною програмою «Реабілітація дітей з інвалідністю»

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року №309 затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю (із змінами).

Ми матимемо набагато сильнішу Європу

Так відреагував мер Копенгагена з питань зайнятості та інтеграції й віцепрезидент Європейського руху Єнс-Крістіан Люткен на те, що Україна стала кандидатом у члени ЄС.

ЗСУ зупинили наступ росіян на трьох напрямках — вечірнє зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Сіверському напрямку війська росії обстріляли райони пунктів Василівське, Білопілля та Атинське (Сумська область).

Кафедра соціології та соціальної роботи НУ «Львівська політехніка» Львівська політехніка з 8 липня розпочинає ІІ-гу літню онлайн-школу «Молодого Соціального лідера!» для випускників 11 класів та школярів 9, 10 класів для формування професійних бажань та навичок

Ранкове зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

ворог застосовував артилерію та вертольоти армійської авіації для обстрілів у районах населених пунктів Василівське, Білопілля, Бачівськ і Вовківка Сумської області;