Новини за день 25 Липня 2022

Що таке еко-індустріальні парки, та як вони допоможуть Україні під час післявоєнного відновлення?

Попри чималі втрати, руйнування, історія сьогоднішньої України ще про надії та стійкість.

Концепція житла для переселенців, яке можна адаптувати під студентське містечко.

Творче об’єднання KYB Architects розробило концепцію житла Oselya для вимушено переміщених осіб.

22 дітей захисників України з Львівської області, серед яких – 2 дітей з Львівського району, за сприяння посольства України в Республіці Хорватія, вирушать у туристичну поїздку до міста Дубровнік

Взяти участі у поїздці можуть діти від 10 до 15 років в період з 7 до 21 серпня 2022 року.

Львівська районна військова адміністрація інформує про правила безпечної поведінки під час відпочинку на водоймах

Нагадуємо, що під час відпочинку на водоймах заборонено:

Головне, що треба знати мешканцям Львівського району за тиждень

Спільно із службою у справах дітей Львівської РВА Львівська районна державна адміністраціята Благодійний фонд Запорука реалізуємо програму літнього відпочинку для дітей ВПО та дітей-сиріт. Зокрема, організували відпочинковий день у розважальному комплексі, поїздки у табори та за кордон.