Новини за день 1 Липня 2022

Розвиток сільського господарства та впровадження нових технологій – один із пріоритетів у роботі аграрного сектору

Особливо – під час війни, коли аграрії України акумулювали максимум ресурсів і можливостей, аби компенсувати втрати врожаю через російську окупацію.

1 липня – День архітектури та архітекторів України

Архітектура України – приголомшливо красива і унікальна через свій стиль. Зовнішній вигляд кожної будівлі відображає задум автора і культурні цінності народу.

Служба у справах дітей Львівської РВА продовжує працювати

Відтак, згідно із рішенням районної комісії з питань захисту прав дитини, одного із малолітніх мешканців району, залишили проживати із батьком, відповідно до його заяви.

Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Харківському напрямку війська росії зосередили угруповання військ Західного військового округу, вони стоять в обороні на раніше зайнятих рубежах.

На Львівщині продовжує діяти Комплексна програма підтримки та розвитку сільського господарства

Ще 3 сільськогосподарських підприємства Львівського району отримали фінансову підтримку в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства на Львівщині:

Ситуація на фронті 1 липня

Харківська область • росіяни продовжують обстрілювати населені пункти області, зокрема – Харків; • на північ від Харкова окупанти тримають оборону; • кілька днів Генштаб ЗСУ звітував про спроби ворога штурмувати село Дементіївка, штурм відбили. Зрештою, ймовірно, армія рф припинила наступ на цьому напрямку.

Львівщина отримала 25 «швидких». Їх передадуть у ті регіони України, які перебували під окупацією

25 «швидких», оснащених найсучаснішим обладнанням, передав сьогодні Фонд міжнародної солідарності.