Новини за день 6 Липня 2022

Президент Володимир Зеленський пропонує по всій країні прибрати панельні будинки

“Керівники міст і областей мають знаходити класні проєкти та гроші», – вважає Президент Щасливий той, хто щасливий вдома.

Вечірнє зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках збройні сили білорусі прикривають білорусько-український кордон у Брестській та Гомельській областях, облаштовують позиції, перевіряють пункти управління та здійснюють радіоелектронну розвідку.

Ми всі своєю працею наближаємо перемогу

Заради неї об’єднуються держава, бізнес, волонтери та кожен громадянин, який щодня виходить на роботу!

«Жити між тривогами»: у Жовкві відбувся другий освітній бранч

Організував захід відділ освіти Жовківської міської ради Жовківська міська рада. Окрема подяка за ідею Марії Деревінській.

750 мільярдів доларів на відновлення України – це один з найважливіших результатів Конференції щодо відновлення України у Лугано. Йдеться про 850 конкретних проєктів

Також учасники конференції ухвалили підсумковий документ «Декларацію Лугано» – про створення координаційної платформи між партнерами.

Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Сіверському напрямку агресор обстрілював позиції українських військ у районах населених пунктів Залізний Міст, Шалигине та Есмань.

Відбувся другий блок вебінару “Земельні відносини в Україні в умовах воєнного стану: зміни законодавства та нові виклики для бізнесу”, у якому взяли участь представники Львівська районна державна адміністрація.

Львівська районна військова адміністрація нагадує про правила безпечної поведінки під час грози

Влітку сильна спека чергується з грозами – типовим атмосферним явищем теплої пори року.