Новини за день 12 Липня 2022

Вечірнє зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках може активізуватися ворожа розвідка у прикордонних з білоруссю районах.

У семи районах Львівської області відкриють консультаційно-координаційні центри

Сьогодні у Львівська обласна державна адміністрація вперше засідала робоча група щодо створення таких центрів при районних військових адміністраціях. Дякую за конструктивний діалог.

Соціальне будівництво для вимушених переселенців за принципом «місто в місті»

Цей проєкт передбачає будівництво чотири-, п’яти-, шестиповерхових будинків, які будуть розташовані біля місцевої інфраструктури у населених пунктах. Також межах проєкту разом із житлом пропонують зводити адмінбудівлі, у яких будуть дитсадки, коворкінги, кафе, амбулаторії тощо.

Заклали початок відбудови пам’ятки національного значення – церкви святого Михаїла у Підгірцях

Храм, датований ХVІІІ століттям, згорів у 2006 році і від нього залишився здебільшого лише фундамент. Але впродовж віків ця церква була осередком духовного та культурного життя Підгірців. Це величезна втрата для всього Підгорецького архітектурного ансамблю. Забути про неї та залишити у минулому – неприпустимо.

Розповідаємо про роботу архівного управління Львівської районної військової адміністрації Львівська районна державна адміністрація

Одне із його основних завдань – прийом на державне зберігання документів та використання цієї інформації.

12 липня ми святкуємо одне із найважливіших християнських свят – празник Апостолів Петра й Павла

Вітаємо усі іменників, а особливо тих, хто зараз захищає нашу країну на фронті. Нехай Ваші вірні небесні охоронці оберігають Вас у небезпеках і обдарують силами та здоров’ям!