Новини за день 5 Липня 2022

Львівська районна військова адміністрація інформує про правила гасіння пожеж

Що таке пожежа? Усюди, де є умови виникнення горіння (в населеному пункті, в лісі, на підприємстві, в офісі і житловому будинку), може статися пожежа — неконтрольований процес горіння, який загрожує життю людей і тварин, знищує природні ресурси і матеріальні цінності.

За прихисток вимушених переселенців бюджетним установам Львівщини перерахують майже 70 мільйонів гривень як компенсацію на оплату комунальних послуг

Громади області, які безкоштовно приймали ВПО на проживання у бюджетних установах, отримають компенсацію упродовж п’яти днів.

Відділ земельних відносин управління архітектури, містобудування та земельних відносин райдержадміністрації інформує

З 20 по 27 червня 2022 року на території Львівського району в умовах воєнного стану уклали та зареєстрували 11 договорів оренди землі щодо 16 сільськогосподарських ділянок загальною площею 158,1140 га.

29 червня – 7 серпня 2022 року відбудеться виставка Максима Дондюка «Сучасний український ландшафт»

Війна випускає всі руйнівні сили людства. Що це за божевілля? Вона забирає найдорожчих людей і надію, ламає долю, руйнує мрії. Війна спричиняє порожнечу. Людський розум, травмований війною, схожий на безлюдні руїни.

Ранкове зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Сіверському напрямку ворог з мінометів обстріляв райони населених пунктів Мхи, Залізний Міст Чернігівської області та Шалигине Сумської області. Завдав авіаудару з вертольота Мі-24 по будівлі школи в районі населеного пункту Есмань на Сумщині.