Новини за день 14 Липня 2022

Ким на Львівщині працюють переселенці?

Упродовж 140 днів повномасштабного вторгнення російських військ на територію України до базових центрів зайнятості та філій Львівського ОЦЗ за допомогою у працевлаштуванні звернулися 2,7 тис. внутрішньо переміщених осіб.

Відкрили модульне містечко у селі Бортятин

Тепер 40 матерів із дітьми та людей похилого віку із Донецької та Луганської областей матимуть житло, забезпечене усім необхідним. До цього їхнім тимчасовим помешканням були школи, дитсадки та інші комунальні заклади.

Вінниця…

Унаслідок російського ракетного удару по центру міста, за попередніми даними, загинули дванадцятеро людей, двадцять п’ять – поранені. російські терористи вбили маленьку дитину.

Ранкове зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках змін немає.

Львівська районна військова адміністрація нагадує про правила перевезення домашніх тварин

У потязі:

Львівська районна військова адміністрація інформує про спеціальне навчання з органами управління та силами спеціалізованих служб цивільного захисту зв’язку і оповіщення

13 липня 2022 року відбулося спеціальне навчання з органами управління та силами спеціалізованих служб цивільного захисту зв’язку і оповіщення на тему «Дії органів управління та сил спеціалізованої служби цивільного захисту зв’язку і оповіщення Львівської області з організації та здійсненні заходів щодо забезпечення стійкого функціонування технічних засобів місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення».

Підписали меморандум про співпрацю з БФ «Запорука», який уже 14 років допомагає онкохворим діткам, а від початку війни – й вимушено переселеним українцям.

Благодійний фонд «Запорука» із лютого евакуював та скерував на лікування закордон 100 дітей зі всієї України.