Новини за день 19 Липня 2022

Вечірнє зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Сіверському напрямку росіяни обстрілюють населені пункти Чернігівської та Сумської областей. На Харківському напрямку росіяни спробували наступати в напрямках сіл Уди та Гусарівка, але отримали відсіч. На Словʼянському напрямку ворог провів розвідку боєм у напрямку Дмитрівки — вона була невдалою.

Під час воєнного стану соціальні служби повинні забезпечити захист прав і законних інтересів дітей, яких тимчасово евакуювали із зон бойових дій

Відтак, начальник служби у справах дітей Львівської районної державної адміністрації спільно з начальником служби у справах дітей Великолюбінської селищної ради Львівського району здійснили аудит наявності оригіналів особових справ дітей (зокрема – медичної документації та інших документів), яких тимчасово евакуювали у Львівський район та за кордон.

Нові плавучі екобудинки можуть пережити зміни клімату і будуть повністю енергонезалежними

Англійські архітектори, дизайнери та голландські будівельники об’єдналися, щоб представити проєкт плавучих екобудинків, які можна збирати як конструктор. Розробники обіцяють облаштувати будівлі сонячними панелями та системою перероблення дощової води. 19

19 липня в Україні відзначають День тренера

У 2021 році Президент України підписав указ «Про День тренера». Адже 19 липня 1996 року Україна вперше взяла участь в Олімпійських Іграх як незалежна та самостійна команда.

Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському і Поліському напрямках в армії білорусі триває ротація військових, які прикривають ділянку білорусько-українського кордону. У прикордонних районах ведуть повітряну розвідку безпілотниками. Є загроза ракетних і авіаційних ударів з території та повітряного простору білорусі.