Новини за день 9 Травня 2021

Міст біля Кам’янки-Бузької: для мешканців облаштували пішохідний перехід

Служба автомобільних доріг у Львівської області облаштувала пішохідний перехід мостом поблизу села Гайок. Відтак, упродовж кількох днів відповідну секцію мосту розчищали, засипали ґрунтом та піском.

COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 56 людей

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 56 людей. Скеровано на самоізоляцію – 189 людей. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 245 осіб. Померлих – 6 осіб. Підтверджено коронавірусну інфекцію методом ПЛР у 329 осіб. В реанімації перебуває 171 людина, з них на апаратах ШВЛ – 45.

День матері!

Шановні, дорогі, любі матері! У час, коли все навколо розквітає, Україна відзначає сповнене душевної теплоти свято – День Матері! Цей день – чудова можливість висловити свою безмежну любов і вдячність матерям за їх турботу, допомогу, щиру пораду, за їх терпіння та доброту.

На Львівщині зафіксовано 329 нових випадків захворювання на коронавірус

За попередню добу в області провели 693 дослідження на коронавірус, з них – 329 позитивних. За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 131 643 особи.