Новини за день 10 Травня 2021

Вітання з Днем матері

9 травня у Городоцькому Будинку культури відбувся святковий концерт до Дня Матері “Мелодія сердець”. На святкову подію, щоб привітати матерів, завітав заступник голови Львівської райдержадміністрації Андрій Ковальський. На святі були присутні матері, чиї сини віддали життя за Незалежність України.  Їм висловили щирі слова вдячності, а також вручили квіти та вітальні листівки від голови Львівської обласної державної […]

COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 47 людей

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 47 людей. Скеровано на самоізоляцію – 188 людей. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 235 осіб. Померлих – 4 особи. Підтверджено коронавірусну інфекцію методом ПЛР у 217 осіб. В реанімації перебуває 164 людини, з них на апаратах ШВЛ – 43.

На Львівщині зафіксовано 217 нових випадків захворювання на коронавірус

За попередню добу в області провели 803 дослідження на коронавірус, з них – 217 позитивних. За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 131 860 осіб.