Новини за день 16 Травня 2021

16 травня – Всесвітній день пам’яті померлих від СНІДу

Кожна третя неділя травня є Всесвітнім днем пам’яті померлих від СНІДу. Вперше цей день був відзначений ще в 1983 році в Сан-Франциско (США). На той момент у світі було зареєстровано лише кілька тисяч випадків захворювання на цю хворобу. Організаторами проведення акції пам’яті померлих від СНІДу стали люди, яких особисто торкнулася трагедія втрати рідних і друзів.

Сьогодні Львівщина вшановує пам’ять жертв політичних репресій

Сьогодні, 16 травня, на Львівщині, як і в усій Україні, відзначають День пам’яті жертв політичних репресій.

COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 66 людей

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 66 людей. Скеровано на самоізоляцію – 184 людини. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 250 осіб. Померлих – 5 осіб.

На Львівщині зафіксовано 113 нових випадків захворювання на коронавірус

За попередню добу в області провели 625 досліджень на коронавірус, з них – 113 позитивних. За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 133 200 осіб.