Новини за день 21 Травня 2021

«Незліченна кількість вихідців з нашої області стали світилами не лише європейської, але й світової науки»,- Максим Козицький

Сьогодні, 21 травня, у машинному залі Львівської політехніки, відбувся мистецько-науковий захід «Україна в Європі шляхом першовідкриттів». Присвячений він Міжнародному Дню Європи. Ідея заходу – продемонструвати наукову позицію України, зокрема Галичини та Львова, через винаходи, досягнення і першість в світі львівських вчених, які своїми конкретними прикладами експериментів вводили Україну в європейське наукове сузір’я.

Музей народної архітектури та побуту відзначив 50-річчя своєї діяльності

Сьогодні у Львові відзначили 50-річчя діяльності Музею народної архітектури та побуту ім. К. Шептицького, більш відомого серед місцевого населення як Шевченківський Гай. Музей створений за етнографічним принципом у 1971 році на пагорбах ландшафтного парку «Знесіння».

В департаменті АПК підготували рекомендації для територіальних громад щодо розвитку аграрного бізнесу

Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА провів семінар-тренінг про економічне зростання для територіальних громад та аграріїв Стрийського району. Зокрема, учасників семінару ознайомили з умовами утворення і діяльності сільськогосподарських кооперативів та сімейних фермерських господарств.

Запрошуємо долучатись до опитування щодо покращення роботи сайту Львівської ОДА

Львівська облдержадміністрація запрошує взяти участь в опитуванні та відповісти на декілька запитань щодо роботи офіційного вебсайту.

Львівщина відзначить Свято Героїв: програма заходів

Упродовж 22-23 травня Львівщина відзначатиме Свято Героїв.

Експедиція Дрогобицької громади: фокус на туризм

У День вишиванки маршрут п’ятого виїзду проєкту «Експедиція громад: фокус на туризм» пролягав через Нагуєвичі та Дрогобич. Дрогобицька громада – одна з найактивніших в області в частині розвитку туризму.

Урочистою ходою Львівщина відзначить Свято Героїв

У неділю, 23 травня, Львівщина відзначатиме Свято Героїв. В межах відзначення запланована урочиста хода від пам’ятника Степану Бандері до пам’ятника Тарасу Шевченку.

«У Стрийському районі, де налічується 14 територіальних громад, вже функціонує 10 служб у справах дітей», – Володимир Лис

У Стрийській районній державній адміністрації провели робочу нараду з питань координації діяльності служб у справах дітей у Стрийському районі, на якій обговорили питання щодо усиновлення дітей, створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, розвитку патронатних сімей, забезпечення житлом дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У неділю на Личаківському кладовищі вшанують полеглих Героїв

У неділю, 23 травня, Львівщина відзначатиме Свято Героїв. З цієї нагоди на Личаківському кладовищі відбудуться пам’ятні заходи.

Одразу дві представниці Львівщини стали чемпіонками Європи з вільної боротьби

Учора, 20 травня, відбулись фінальні поєдинки чемпіонату Європи з вільної боротьби U-23 серед жінок. Одразу у двох вагових категоріях за медалі змагались представниці Львівщини, які у фіналі зустрілися з росіянками та перемогли в обидвох поєдинках.