Новини за день 19 Травня 2021

Відбувся відкритий захист мистецьких проєктів серед громадських організацій, творчих спілок та національних товариств Львівщини

У конференц-залі Львівського історичного музею сьогодні, 19 травня, відбувся відкритий захист мистецьких проєктів серед громадських організацій, творчих спілок та національних товариств Львівщини, які претендують на фінансову підтримку з обласного бюджету.

«Затвердження медичної стратегії Львівщини є неможливим без чіткого бачення розвитку кожного медзакладу області окремо», – Іван Собко

Сьогодні члени постійної депутатської комісії з охорони здоров’я та материнства Львівської обласної ради розглянули на засіданні низку питань порядку денного, серед яких напрацювання медичної стратегії Львівщини та визначення переліку медичного обладнання, на закупівлю якого виділять кошти обласним закладам охорони здоров’я.

Культурні діячі Львівщини отримали державні нагороди

За вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки та високу професійну майстерність Указом Президента України культурним діячам Львівщини присвоїли почесні звання.

Максим Козицький привітав Ігоря Юхновського від імені Президента України

Сьогодні голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрітися з видатним діячем України, академіком Ігорем Юхновським та передав йому від Президента України та від себе особисто привітання з нагоди 76-річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

Львівщина розпочинає підготовку до нового опалювального сезону

В області розпочинається активна робота з підготовки до нового опалювального сезону 2021/22 років. Відповідне розпорядження 14 травня підписав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Уряд конкретизував зміни в умовах призначення житлових субсидій

Сьогодні Уряд прийняв рішення щодо уточнення змін в умовах призначення житлових субсидій, запропонованих Міністерством соціальної політики.

Конкурс молодіжних проєктів: комісія визначила переможців

Вчора, 18 травня, відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переможців цьогорічного конкурсу проєктів, розроблених молоддю Львівщини та для молоді.  Йдеться про ініціативи та заходи, на реалізацію яких інститути громадянського суспільства отримають фінансову підтримку у 2021 році з обласної програми «Молодь Львівщини».

«Організація християнського табору за 4 години» – тема другого тренінгу для переможців проєкту «Активуйся»

Сьогодні  у Львівському палаці мистецтв відбулась друга зустріч-треніг для переможців конкурсу проєкту “Активуйся”. Темою навчання обрали: «Як організувати християнський табір за 4 години у новій реальності?» Навчання проводила  Аліна Михалюк – керівниця освітньо-грантової програми “Соціальні інновації громад”.

«Юридичне оформлення громадських пасовищ сприятиме розвитку сімейних фермерських господарств та кооперативному руху на Львівщині», – Віталій Загайний

Департаментом агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації за участі Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) та Головного управління Держгеокадастру у Львівській області розроблено дорожні карти (покрокові інструкції) з юридичного оформлення територіальними громадами громадських пасовищ за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності.  Такі дорожні карти зі зразками документів надіслані до всіх територіальних громад для врахування […]

Стартував капітальний ремонт прикордонної дороги Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий

На автомобільній дорозі державного значення Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий розпочався капітальний ремонт. Сьогодні хід ремонтних робіт оглянув голова Львівської ОДА Максим Козицький.