Новини за день 22 Травня 2021

Львівщина співпрацюватиме із Чернігівщиною у галузях туризму, культури, АПК

Сьогодні голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький із очільницею Чернігівської облдержадміністрації Анною Коваленко підписали Меморандум  про співпрацю між областями у різних галузях.

На Львівщині перепоховали останки трьох невідомих вояків УПА

Сьогодні у селі Стрілки Бібрської міської громади перепоховали останки трьох невідомих воїнів УПА. Їх торік поблизу цього населеного пункту віднайшов меморіально-пошуковий центр “Доля”.

Станіслав Горуна – чемпіон Європи з карате

У фінальному поєдинку чемпіонату Європи з карате у вазі до 75 кг перемогу здобув  львів’янин Станіслав Горуна. З рахунком 3-1 він переміг багаторазового чемпіона Європи та світу Рафаеля Агаєва з Азербайджану.

COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 75 людей

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 75 людей. Скеровано на самоізоляцію – 564 людини. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 639 осіб. Померлих – 10 осіб.

На Львівщині зафіксовано 344 нових випадки захворювання на коронавірус

За попередню добу в області провели 1075 досліджень на коронавірус, з них – 344 позитивних. За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 134 557 осіб.