Новини за день 23 Травня 2021

“Героїзм українських воїнів – приклад для майбутніх поколінь”: Львівщина відзначає Свято Героїв

Cьогодні на Львівщині відбувається низка заходів з нагоди відзначення Свята Героїв. Представники влади, духовенство та громадськість вшанували пам’ять Євгена Коновальця у Зашкові. Опісля  на Личаківському кладовищі відбулись пам’ятні заходи. Присутні поклали квіти й лампадки до могил Героїв. Священники відслужили чин панахиди на Полях почесних поховань № 67 і 76. Також усі спільно виконали Державний Гімн […]

«Євген Коновалець вплинув на увесь подальший процес здобуття української державності», – Максим Козицький

Сьогодні, у Свято Героїв, вшанували пам’ять  полковника Армії УНР, голови Проводу українських націоналістів  Євгена Коновальця. Представники влади,  громадськість поклали квіти до пам’ятника  Євгену Коновальцю у Зашкові та спільно виконали Державний Гімн України.

COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 39 людей

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 39 людей. Скеровано на самоізоляцію – 177 людей. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 216 осіб. Померлих – 1 особа.

На Львівщині зафіксовано 67 нових випадків захворювання на коронавірус

За попередню добу в області провели 732 дослідження на коронавірус, з них – 67 позитивних. За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 134 624 осіб.

Один із перших цього року спортивних майданчиків відкриють у Судовій Вишні

Комплексною програмою розвитку фізичної культури та спорту Львівщини передбачено облаштування у поточному році 3-х стадіонів та 13-ти спортивних майданчиків у різних районах Львівської області. З цією метою з обласного бюджету виділено 31 млн грн.