Новини за день 20 Травня 2021

«Весняний салон – 2021»: понад 100 робіт українських митців презентували у Львівському палаці мистецтв

Сьогодні, 20 травня, у Львівському палаці мистецтв, урочисто відкрили виставку «Весняний салон». Про це інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА. Виставку щорічно організовує Львівська обласна організація Національної спілки художників України.

«Оптимізація заради покращення умов для в’язнів та підвищення безпеки суспільства»: у Львові провели соціально-економічний форум

Сьогодні, 20 травня, за ініціативи Міністерства юстиції, у Львові відбувся соціально-економічний форум «Оптимізація заради покращення умов для в’язнів та підвищення безпеки суспільства».

Іван Собко привітав учасників Командного чемпіонату України з легкої атлетики

Сьогодні, 20 травня, на стадіоні «Скіф» ЛДУФК ім. І. Боберського розпочався Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Спортивні змагання тут проводять вперше після реконструкції. Привітав учасників заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

«Завдяки акції «Озеленення планети» до висадки дерев може долучитися кожен охочий», – Максим Козицький

Організатори проєкту  «Greening of the Planet» («Озеленення планети») Анна Крисюк і Сергій Гайдайчук вручили подяку голові Львівської облдержадміністрації Максиму Козицькому за участь та підтримку акції висадження дерев. Нагадаємо, 14 та 17 квітня Львівщина долучилася до всесвітньої акції – по області висадили близько 100 000 саджанців.

Департамент екології та природних ресурсів оголошує конкурс на зайняття вакантних посад

Департамент екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби, а саме:

Виконання бюджету Львівського району станом на 1 травня 2021 року

01052021

З Днем вишиванки!

Вишиванка — споконвічна цінність українського народу. Це не просто елемент культурного надбання, а один із символів, який вирізняє нашу націю у світі. Фактура текстилю, колоритні візерунки, розташування і мотиви орнаменту та техніка вишивки демонструють невичерпні народні традиції, історію та етнічну приналежність кожного з нас до рідного краю.

Для учасників АТО (ООС) оголосили конкурс стартап-проєктів

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО (ООС) інформує про оголошення конкурсу стартап-проєктів в частині придбання устаткування, обладнання, інших засобів виробництва, які відповідають умовам для визнання їх основними засобами.

Підприємців-початківців запрошують до участі у конкурсі стартап-проєктів

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області оголошує конкурс стартап-проєктів для підприємців-початківців з метою допомоги у започаткуванні та популяризації підприємницької діяльності, впровадження інновацій, створення нових напрямів або розширення вже існуючих видів діяльності.

Переоформити субсидії мешканці Львівщини можуть протягом п’яти місяців

У департаменті соціального захисту населення проведено Zoom-нараду з відповідальними особами з питань соціального захисту населення територіальних громад області щодо змін в умовах призначення субсидій.