Новини за день 15 Травня 2021

Обрали членів Громадської ради при ЛОДА

З 12 по 15 травня відбувалось рейтингове електронне голосування за кандидатів до складу Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації.

Шевченківський гай та Музей історії релігії презентували у новому ролику департаменту культури

Сьогодні оприлюднили наступний відеоролик із серії відео «Дивуватися. Цінувати. Берегти. Музеї Львівщини». Це відеопроєкт департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА та Ради директорів музеїв Львівщини. У третьому відеоролику продовжують презентувати музеї Львівщини, серед яких: Львівський музей історії релігії, Музей народної архітектури та побуту у Львові ім. Климентія Шептицького.

«З Днем народження, Європо!», – Максим Козицький

Сьогодні, 15 травня, Львівщина, як і уся Україна, відзначає День Європи. З цим святом мешканців області привітав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 95 людей

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 95 людей. Скеровано на самоізоляцію – 880 людей. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 975 осіб. Померлих – 16 осіб. Підтверджено коронавірусну інфекцію методом ПЛР у 432 осіб. В реанімації перебуває 142 людини, з них на апаратах ШВЛ – 40.

На Львівщині зафіксовано 432 нових випадків захворювання на коронавірус

За попередню добу в області провели 1762 дослідження на коронавірус, з них – 432 позитивних. За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 133 087 осіб.

Триває відкритий захист молодіжних проєктів, поданих на обласний конкурс: коли оголосять переможців

У Львівському обласному молодіжному центрі 14 травня відбувся відкритий захист проєктів, які претендують на фінансову підтримку з обласної програми «Молодь Львівщини» у 2021 році. Цьогоріч Управління молоді та спорту Львівської ОДА отримало 110 проєктних пропозицій від 55 інститутів громадянського суспільства.

На Львівщині завершилась Школа молодіжного соціального лідера

Служба у справах дітей Львівської ОДА спільно з Львівським обласним центром соціальних служб у співпраці із Благодійним Фондом «Галицька Фундація» та Кафедрою соціології та соціальної роботи НУ «Львівська політехніка» організували  Літню школу молодого соціального лідера.

Щотижневе інформування щодо фінансування з обласного бюджету

Департамент фінансів ОДА інформує про виділення з обласного бюджету впродовж поточного тижня 110,4 млн грн, з яких 55,3 млн грн спрямовано на ремонт доріг.

«Наше завдання – ефективна робота медзакладів на Львівщині», – Іван Собко про реорганізацію Центру громадського здоров’я

На засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я та материнства Львівської обласної ради члени комісії розглянули низку питань порядку денного, серед яких – реорганізація Центру громадського здоров’я. Основною причиною реорганізації Центру громадського здоров’я (ЦГЗ) є ідентичність частини його функцій та функцій Львівського обласного лабораторного центру (наприклад, робота щодо профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань).