Новини за день 17 Травня 2021

Для переоформлення субсидій надається 5 місяців

З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію. Відповідні документи вже затверджено Міністерством соціальної політики (наказ Мінсоцполітики від 07.05.2021 № 242) та зареєстровані у Мін’юсті.

До 150-річчя з дня народження Василя Стефаника презентували мистецький проєкт

Cьогодні у Гарнізонному Храмі Петра і Павла презентували мистецький проєкт «Стефаник_150». Участь у заході взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

У Судовій Вишні обговорили перспективи розвитку туризму в місцевій громаді

У суботу, 15 травня, в Судовій Вишні відбулась науково-практична конференція. Тематика: «Туристичний потенціал Судововишнянської ТГ Львівської області: стан та перспективи розвитку». На основі конференції планують видати збірник за матеріалами учасників зустрічі.

Львівські гандболістки стали чемпіонками одразу двох елітних дивізіонів

Учора, 16 травня, у Львові відбулись ігри завершального туру жіночої Суперліги з гандболу. У фіналі львівська «Галичанка» перемогла ужгородські «Карпати» з рахунком 31-24.

П’ять суб’єктів господарювання Львівщини сплатили 48 % від усього обсягу акцизного податку по області

Акцизний податок з роздрібної реалізації підакцизних товарів (алкогольні напої та тютюнові вироби) є одним з надходжень до загального фонду місцевих бюджетів. Понад 40 млн грн цього податку щомісячно поступає до бюджетів Львівщини.

Команда “Сокола” у Бібрці започаткувала традицію святкування Днів Європи у громадах

У минулі вихідні, 15-16 травня, до Дня Європи на Львівщині урочисто підняли кільканадцять прапорів Євросоюзу на замках та інших важливих об’єктах і провели низку культурно-туристичних заходів. Стартувала нова традиція святкування з Бібрської громади під Львовом, а ініціатором стала команда проєкту “Сокіл. Перезавантаження”, який вже понад 2 роки займається відродженням історичного будинку товариства “Сокіл” у містечку.

В області завершується підготовка до проведення основної сесії ЗНО

Із 21 травня по 15 червня  триватиме основна сесія ЗНО. Для цього по області підготували 116 пунктів, а розпочнеться сесія тестуванням із хімії.

Передостаннє відео до Дня музеїв присвятили Львівській галереї мистецтв ім. Б. Возницького

Сьогодні оприлюднили передостанній відеоролик із серії відео про музеї Львівщини, який присвячений Львівській національній картинній галереї ім. Бориса Возницького.

Чотири родини на Львівщині отримали “обласні” кредити на житло

Чотири родини з різних районів Львівської області вже цього року отримали кредити на закупівлю і будівництво власних домівок. Загалом на фінансування молодіжних житлових кредитів і будівництва осель у селі з обласного бюджету 2021 року передбачено 4,5 мільйона, а з державного – ще мільйон гривень. На середину травня використали з цих грошей 908 тисяч гривень.

Закликаємо вступників не відмовлятися від здачі державних підсумкових атестацій, – керівник Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти

В Україні зовнішнє незалежне оцінювання проводиться вже вп’ятнадцяте. Цього року 28 249 дітей на Львівщині здаватимуть ЗНО, для цього укомплектовано 116 пунктів тестування. Початок – 15 червня. Про це сьогодні на нараді щодо проведення ЗНО повідомила Лариса Середяк, директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.